Festivalyje "Pasakėlė iš vaikiškos knygų lentynėlės"
Festivalyje dalyvavo "Lašiukų" grupės vaikai. Šis festivalis organizuojamas kasmet, per Mikalojaus vardo dieną. Priešmokyklinukai suvaidino pasaką apie sveikatą rimtai ir linksmai:) Visi dalyviai buvo padovanoti prisiminimų dovanėlėmis.
Šv. Mikalojaus apsilankymas
Džiugiu, kad turime gerų draugų! Šiemet mūsų vaikučius aplankė Šv. Mikalojus, kartu su velniuku ir angelėliu. Visus vaikučius apdalino kvepiančiais meduoliais ir šokoladiniais kalėdų seneliais. Vaikučiai laukė Šv. Mikalojaus prie langų, mojuodami rankytėmis, o vėliau ir savo grupėse.
Norime padėkoti "Bitučių" grupės Uršulės mamytei ir sesutei už saldžias dovanas vaikams, už laiką, skirtą mūsų visiems mažiesiems.
Tarptautiniame projekte "Arbatinuko kelionė aplink pasaulį"
"Lapiukų" grupės vaikai ir auklėtojos Elvyra Glinska ir Alicija Finoženok mielai įsijungė į tarptautinį projektą "Arbatinuko kelionė aplink pasaulį". Kartu su vaikais pagal rusų tautos tradicijas virė "samovare" (virdulyje) kvapnias arbatas, ragavo riestainius, meduolius. Vaikai vaidino pasaką "Muxa Cokotuxa" (Musė Cokotuha).
Smagu buvo ruoštis, vaidinti ir skanauti gardžią arbatėlę.
Savo veiklas įdėjo į puslapį:
projektas - YouTube
Keletas akimirkų iš projekto:
Atvyko Robotukas!!!
Pagaliau! Ir patys mažiausieji galėjo sudalyvauti edukacinėje programoje "Robotukas". Vaikai susipažino su robotuku, stebėjo jo sugebėjimus ir triukus; klausėsi jo širdutės plakimo; žaidė žaidimus, klausėsi smagios Tuko dainelės.



